Голова Виконавчого комітету реформ при Офісі президента Міхеіл Саакашвілі почав критикувати владу. Допис з’явився на сторінці політика у Facebook.

Він заявив, що “частина” Офісу президента при підготовці законопроєкту про спрощення роботи фізичних осіб-підприємців взагалі не врахувала думки виконкому реформ.

“Сьогодні через законопроєкт 2524 “Щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб-підприємців” у парламенті голосуватимуть поправки до 1210. Річ у тім, що свого часу президент доручив нам теж підготувати ці поправки, які б мінімізували збитки і перекоси, які були у первісному законопроєкті 1210.

Ми підготували багато поправок, які спростили б податкову адміністрацію, полегшили життя платникам податків, а також допомогли пом’якшити економічний спад.

На жаль, паралельно були підготовлені поправки в іншій частині Офісу президента, які взагалі не відображають того, що готували ми. Тому я повинен констатувати, що ті поправки, які сьогодні можуть пройти в парламенті, не будуть відображати чітко висловлене бажання президента поліпшити цей закон і не будуть відповідати інтересам платників податків”, – заявив Саакашвілі

Також він додав: “Те, що запропоновано — це не воля президента, а чиста профанація та імітація якихось змін, не змінюючи по суті нічого”.