Верховна Рада на позачерговому засіданні у вівторок, 14 липня, підтримала законопроєкт про легалізацію азартних ігор, однак його заблокували постановами. Нардепи розглянуть ці проєкти вже незабаром. Про це заявив лідера фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

За його словами, у парламенті зареєстрували дві постанови проти нового законопроєкту. Передача документа на підпис президенту можлива лише після розгляду цих звернень. Передбачається, що це відбудеться вже у п’ятницю, 17 липня.

“Мені стало відомо, що Вадим Новинський і Юлія Тимошенко зареєстрували постанови про скасування цього законопроєкту, тобто потрібно провести комітети і через комітети винести в зал і проголосувати відхилення цих постанов… Гадаю, що у п’ятницю це питання буде вирішено, і можна буде передавати президенту на підпис”, — пояснив Арахамія.

Нагадаємо, авторами однієї з постанов стали 12 представників фракції ВО “Батьківщина”. До них аналогічне звернення зробила група позафракційників у складі Новинського,Гриба, Магомедова, Магера, Шенцева, Шпенова.

Законопроєкт про легалізацію грального бізнесу з’явився у Верховній Раді ще минулого року. Утім, його нардепи не ухвалили. Лише 14 липня документ зміг пройти друге читання та ухвалення загалом.