Народні депутати Верховної Ради України від «Слуги народу» вимагають від українського лідера Володимира Зеленського розірвати дипвідносини з країною-агресором Російською Федерацією.

Про це в понеділок, дев’ятнадцятого квітня, йдеться в заяві фракції, яка була опублікована в акаунті Facebook парламентарія Єлизавети Богуцької.

В опублікованому пості Богуцької говориться наступне: «Звертаємося із закликом до глави держави, Верховного головнокомандувача ЗСУ розірвати дипломатичні відносини з Росією, внести на розгляд парламенту законопроект« Про територіальну оборону », здійснити заклик резервістів в ЗСУ, а також завчасно почати проведення заходів мобілізації».

Крім того, народні депутати запропонували звернутися до тих держав, які уклали так званий Будапештський меморандум, з проханням тимчасово направити військовослужбовців на територію нашої країни як стримуючий чинник можливої ​​агресії Росії.

Також парламентарії від «Слуги народу» пропонують направити звернення до Північноатлантичного Альянсу, закликавши НАТО тимчасово розгорнути в Україні підрозділи протикорабельних ракет і протиповітряної і протиракетної оборони. Автори такої заяви вважають, що дії РФ несуть загрозу для Києва.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.