Російські війська намагаються досягнути обмежених цілей, які стосуються виключно тактичної зони в районі Бахмута. Їх головним сенсом є зрив наступальних дій ЗСУ південніше міста. При цьому, командування противника зовсім не бажає задіяти для досягнення цього результату якісь значні резерви чи додаткові сили. Але нещодавно вони отримали безпрецидентний наказ.

Про це заявив військовий оглядач групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець.

За його інформацією, декілька тижнів тому командування угруповання противника «Юг», яке оперує на цьому напрямку, отримало недвозначний наказ — зупинити наступ українських військ південніше Бахмута. Всім, навіть «воєнним блогерам» з ютубу та ведучим у телевізорі, було очевидно, що якщо буля Бахмуту усе буде розвиватися в тому ж самому ключі, що й до цього, «питання Бахмуту» знову постане перед російським командуванням зі всією своєю незворушністю. Але, як зазначив оглядач, у зовсім іншому ключі, ніж це було під час наступу російських військ на місто.

За словами експерта, у тому складі та стані, в яких знаходились війська противника південніше міста Бахмут кілька тижнів тому, утриматись по лінії залізниці, як збиралося їхнє командування за попередніми планами, вони апріорі не могли. Причому, цілком усвідомлюючи це, почали готуватися до оборони вже вздовж автодороги між Бахмутом та Горлівкою.

Але, віддавши наказ на «утримання» вказаного рубежу, на цей раз російське командування, на відміну від всієї своєї «попередньої практики» в Україні, виявило кращий розрахунок. На думку експерта, армія зробила, принаймні дві, цілком слушних та доречних, у цій ситуації, речі, а саме провела перегрупування своїх сил й засобів в районі м. Бахмут та різко наростила своє угрупування.

Костянтин Машовець попереджає, що противник намагається стримати наступ українських сил та просунутись по напрямку Богданівка — Часів Яр, щоб вийти на фланг та тили тактичної групи ЗСУ, що діє південніше міста. Перспективи цього наміру противника стануть більш чіткими, після того, як він спробує знову атакувати біль-менш активно північніше міста.