Обшуки в компанії Optima в центрі Клівленда (Огайо, США), яка, за даними ЗМІ, пов’язана з українським бізнесменом Ігорем Коломойським, проводило Федеральне бюро розслідувань. Нікого не заарештували, передає Fox News.

Optima – група американських компаній з інтересами в сфері нерухомості в Клівленді, в тому числі One Cleveland Center і 55 Building on Public Square.

“Влада Клівленда проводять широкомасштабне розслідування проти українського олігарха Ігоря Коломойського, яке триває вже досить давно. Коломойський володіє великою українською групою” Приват “, учасники якої також входять до складу Optima”, – повідомляє місцевий сайт Cleveland.com.

Через Optima Management Group Коломойський скуповував в Клівленді нерухомість.

Відзначається, що Optima володіє 55 об’єктами нерухомості, а також готелем Westin.

Джерела Fox News повідомили, що розслідують відмивання грошей і фінансові махінації.

Агенти ФБР також провели обшуки в офісах компанії в Майамі у вівторок.

Optima десять років тому придбала кілька будівель в Клівленді під керівніцтвом керуючого Хаїма Шоче. В останні роки її присутність на північному сході Огайо скоротилась.

“Коломойський и его партнери по компании Optima Management є найбільшімі гравця на місцевому Сайти Вся офісної нерухомості. За данімі видання Miami Herald, на скуповування місцевіх актівів Optima витрат около $ 250 млн. Партнерами Коломойського з інвестіцій в США є Мордехай Корф и Урі Лейбер, віхідці з єврейської громади штату Флорида”, – повідомляє mind.ua