Хлопчику потрібні кошти на лікування.

Владику 12 років, все своє життя дитина бореться з діагнозом ДЦП. Як наслідок – гіпоксично-ішемічного ураження головного мозку, атрофічна гідроцефалія, спастичний тетрапарез, гіперкінетичний синдром, симптоматична епілепсія, груба затримка розвитку.

Дитина не сидить, не стоїть, голову не тримає, погляд не фіксує, не говорить, їсть через зонд, до всього ж, його переслідують часті захворювання.

“У серпні цього року Владик захворів і потрапив в реанімацію з пневмонією. Благо, швидко відновився і ми через 5 днів були дома.  Але через 2 тижні знову піднялася температура і ми лікувалися вдома під контролем лікарів. Частий прийом антибіотиків послабив його і так вимучені організм, вже з 26.09.19 роки знову потрапив в реанімацію з пневмонією. 30.09.2019 Владу зробили операцію по встановленню трахеостоми. Я все сподівалася, що ми зможемо без трахеостоми, але як сказали нам лікарі, часті застої в легенях будуть приводити до пневмоній і страшно сказати, що кожна з них може стати останньою. На нашу сім’ю випало нове випробування. Я змушена просити у Вас допомоги! Ми з останніх сил знаходимо гроші, щоб забезпечити сина всім необхідним”, – каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7427 2656 2071 

Дячук Юлія