Пухлина мозку поставила під загрозу життя дитини

Мама 4-річного Цимбалюка Дмитра звертається до чуйних людей з благанням врятувати сина, пише ТСН.

“Все почалося з блювання і перекосило одне око, звернулись до лікарні, зробили аналізи, і відправили нас до Києва в Інститут нейрохірургії. Там зробили МРТ і виявили пухлину головного мозку (анапластична астрицитома (Gr III)). Дімі зробили операцію, після якої він пройшов вже 9 блоків хіміотерапії. Під час лікування був виявлений гепатит B, на лікування якого потрібні великі кошти. Наразі Діма перебуває в лікарні на 10 блоку хімії, ще потрібно пройти 2 блоки. Він ше маленький, але дуже мужньо переносить хвилювання, що випали на його долю”, – розповідає мама хлопчика.

Раз на три місяці Дмитрику роблять МРТ головного мозку, яку родина сплачує самостійно, також на один курс хіміотерапії потрібно близько 5 тис. грн, а ще є додаткові витрати на захист організму під час і після хіміотерапії.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця

"Батько від ранку до ночі на роботі, мати перебуває поруч з Дімою в лікарні. В сім'ї виховуються ще двоє хлопчиків, які перебувають поруч з бабусею. Сім'я вимушена просити допомоги. Заощадження закінчились. До кінця лікування залишилось зовсім трішки. Я мати – благаю вас про допомогу. Допоможіть врятувати життя сину, буду вдячна кожному, хто відгукнеться на нашу біду”, – каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Новосьолова Анна Миколаївна

4149 4378 5897 0153