Дитину можуть вилікувати в Туреччині. 10-річна Ковальова Вікторія до осені 2017 року мала звичайне дитинство, поки батьки не почали помічати у неї на ніжках синці, які довго не зникали. До того ж,  дитина стала менш активною, та з'явилася блідість на обличчі.

«Коли у жовтні звернулися у лікарню діагноз приголомшив: мієлодиспластичний синдром. Дев'ять місяців лікування в ВОКДЛ Онкогематологічному відділенні не дало бажаного результату. Тож лікарі констатували, що Віку врятує пересадка кісткового мозку від неродинного донора за кордоном», – кажуть родичі дівчинки.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на судРодина не в змозі самостійно оплатити вартість лікування, оскільки мати на пенсії за вислугу років та весь час перебуває біля дитини, а батько – звичайний робітник. 

«На пересадку в Туреччині потрібно 2 970 000 гривень, тому самотужки родинна не в змозі самостійно зібрати кошти. Але щоб врятувати життя Віки, залишилося мало часу. Сім'я вдячна за перераховану кожну гривню», – кажуть рідні дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4978 7267 9735

Генсіровська Надія ‡агрузка...