Віка народилася 21 лютого 2017 р. у Миколаївському пологовому будинку. У дитини на третю добу проявилася жовтушність шкіри, дівчинку поклали під лампу фототерапії, де дитину гріли три дні після чого її виписали додому.

"У два місяці дитина дуже пожовкла, Віку почали обстежувати, брали аналізи на інфекції, робили УЗД і аналіз крові, у дитини був підвищений гемоглобін, по УЗД лікарі припустили, що у дитини можливо атризия жовчних шляхів і можливо потрібно буде видаляти жовчний. Так як у нас в місті подібну операцію не проводять, нас направили в місто Київ", – розповідає мама дівчинки.

Вже в столиці батькам повідомили, що жодне лікування не поліпшить стан дитини, дівчинці показана трансплантація печінки.

"Нас направили в інститут Шалімова, де лікар подивившись всі обстеження сказав, що Віку можна прооперувати в півроку і призначив приїхати на обстеження в 4 місяці", – розповідають рідні дитини.

На даний момент Віка з батьками перебуває вдома і намагаються зібрати кошти, які знадобляться для проведення операції. Вони закликають небайдужих долучитися до збору.

Реквізити для допомоги:

Риф Максим

5168 7427 0601 4580

Риф Наталия

5168 7427 0387 8839

https://www.facebook.com/VictoriaRif/