Дівчинка незряча і до того ж має ДЦП.

Мусатенко Анжеліка 2013 року народження з м. Умань потребує посильної допомоги від небайдужих.

"Їй 4 роки, а вона вже пережила багато операцій та місяці курсів реабілітації. Дівчинка з багатодітної сім'ї, сліпа та має ДЦП. Анжеліка народилася недоношеною 1200 грам, 27 см на 29 тижні вагітності. Черкаські лікарі офтальмологи поставили діагноз ретинопатія 3 ст, у Охматдиті в м. Києві зробили операцію, боролися як могли з хворобою, але вона прогресувала. Через деякий час після операції лікарі сказали, що на праве око дитина не бачитиме, "Будемо рятувати ліве око". До 9 місяців Анжеліка перенесла ще 3 операції, але хвороба залишила сліпу дитину. Тільки тінь на ліве око бачить дівчинка, а лікарі тільки розводять руками", – розповідають волонтери, які допомагають родині.

До того ж у Анжеліки ДЦП, але батьки з нею постійно займаються, навчили спочатку повзати, стояти біля опори. І зараз постійно займаються вдома, та дитині потрібна посилена реабілітація.

"Заплановано курс реабілітації у Реабілітаційному центрі "Еліта" м. Львів. Вартість 10850грн + проживання, дорога, харчування. Родина сама не осилить таку суму. Тому просимо вас допомогти", – просять волонтери.

Реквізити для допомоги:

карта ПриватБанку 5168 7426 0376 7983  Мусатенко І.В.