Діагноз Тимофійка надзвичайно рідкісний: порушення статевої диференціації, малюк має ознаки обох статей. Причину такого відхилення шукають досі, батьки і Тимофійчик здали генетичний аналіз, який роблять у Франції, зараз лише чекають відповіді, пише ТСН.

«Після народження були на консультації у генетика в Черкасах, в 1 місяць їздили у Київ на консультацію генетика і ендокринолога у лікарню ”Охматдит”, робили МРТ малого тазу для з'ясування всіх органів, які там є, раз у 2 місяці проходять  курс лікування для підтримки чоловічих гормонів, і паралельно до і після курсу роблять аналіз крові і ультразвукове дослідження органів малого тазу для з'ясування результату», – розповідають батьки малюка.

Лікарі в Україні радять звернутися до закордонних колег у Німеччині, де є клініка, що спеціалізується на таких відхиленнях. Малюку планують провести спочатку огляд, а далі кілька етапів операцій.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

«Операції нам потрібні для того, щоб дитина була повноцінним хлопчиком! Потрібно опустити яєчки, видалити жіночі органи (матку) зробити корекцію статевого члена і в ньому канальчик, щоб пісяти. Перша сума 5000 євро нам потрібна, щоб поїхати на консультацію і проведення першого етапу. Також ми маємо покласти на їх рахунок 15 000 євро, як страхування. Етапів буде 2 чи 3. Прогнозують, що після операцій Тимофійко буде виглядати і почуватися, як звичайний повноцінний здоровий хлопчик», – кажуть рідні дитини і просять допомогти назбирати кошти.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Приватбанк

5168 7573 8056 3546

Філоненко Наталія Вікторівна