Наполеглива праця може поліпшити стан дитини. Дамір дуже постраждав під час народження, 10 днів провів у реанімації, потім були два місяці інтенсивного лікування, як наслідок діагноз: мікроцефалія, змішана внутрішня гідроцефалія, гіпоксично-ішемічне ураження головного мозку важкого ступеня, епісиндром, дистонічні атаки, спастичний тетрапарез, бульбарний синдром, вроджена двобічна пневмонія, перелом ключиці в анамнезі, синдром Бабинського, кардіоміопатія.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Синок вперше заплакав в два місяці. Ще частково харчуємося через зонд, не можемо повністю відмовитися, оскільки Дамір сильно втомлюється і не може ще з'їсти самостійно добову норму, прикорм поступово із зусиллям вводимо з ложечки. Даміруша не тримає голову, не сидить, не бачить, не чує (ставлять часткову атрофію очних нервів, слухова реакція дуже низька), одним словом, ні на що не реагує", – розповідає мама малюка.

Мама також додає, що лікування проти судом не допомагає, але без реабілітації у дитини не буде шансу на покращення життя.

"Ми дуже потребуємо постійного приймання дорогих препаратів, правильної і точної діагностики, лікування і тривалої реабілітації. Свої фінансові запаси вже вичерпали. Буду вдячна за будь-яку допомогу. Будь ласка, благаю, допоможіть врятувати мого синочка і дати йому хоч найменшу надію на одужання", – просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7422  2344  6075

Цегельник Марина Ігорівна