Лише трансплантація кісткового мозку допоможе Володі Біляєву перемогти підступну онкологію, яка вже повернулась до малюка після перерви у кілька років.

Три роки тому (у віці 2 років) він отримав діагноз – Гостра лімфобластична лейкемія. Майже рік інтенсивної хіміотерапії та рік підтримуючої хіміотерапії дали хороші результати – Вова одужав. І коли здавалось, що про хворобу можна забути, рак повернувся. «В середині жовтня 2020 року наш син знову почав скаржитися на біль в ногах, і з’явилися невеликі синці. Після аналізів підтвердили рецидиву хвороби», – розповідають рідні малюка.

Зараз хлопчик проходить лікування, але його буде недостатньо, Вові потрібно провести трансплантацію стовбурових клітин від здорового донора. Таку процедуру готові провести закордонні медики, які вже підібрали для хлопчика найбільш підходящих донорів. «Наприкінці тижня ми отримали повідомлення з “Medical Park” про те, що знайдено кілька максимально сумісних донорів для Володі. Ця новина, мабуть, найприємніша за останній час. Можливо, скоро будуть визначені більш конкретні терміни приїзду до Стамбула», – повідомляє тато хлопчика.

Але за свої послуги тамтешні лікарі ставлять оплату у понад 100 тисяч доларів. Цю суму родині потрібно назбирати вже за цей місяць, щоб вчасно здійснити трансплантацію. І в них надія зараз лише на милість добрих людей, які допоможуть зібрати кошти.  

Реквізити для допомоги:

Карта «Приватбанк» № 5167 9855 6089 2226

Отримувач: Біляєв Сергій Георгійович