Дитина має шанси стати більш самостійною за умови посиленої реабілітації.

Станіслав народився з вродженою пневмонією, у дитини була ішемічна кардіопатія, енцефалопатія, набряк головного мозку, поренцефалічна кіста правої лобної долі.

«З народження дитина перебувала на виходжуванні в перинатальному центрі 1,5 місяці, потім був переведений в дитячу неврологію, після в Дніпропетровську нейрохірургію. Відтоді  дитина періодично проходить УЗД, ЕЕГ, МРТ, головного мозку, приймає ліки, проходимо всі призначені реабілітації», – розповідає мама хлопчика.

Зараз дитині вже 6 років, але важкий стан під час народження спричинив низку відхилень, які не дають хлопчику досі самостійно сидіти, ходити. Але в Стасик почав вимовляти перші слова, і це свідчить, що дитина сприймає реабілітацію і має шанси на відновлення, поки ще маленька.

«Лікарі прогнозують хороші результати, якщо і далі проходити кожні 1,5-2 місяці більш посилені реабілітації, повний комплекс процедур (ЛФК, масаж, басейн, логопед ….), але для таких реабілітацій потрібні великі гроші, ми просто не маємо можливості назбирати хоча б на одну реабілітацію. Тому змушена звернутися до Вас, дуже сподіваюся на вашу підтримку», – каже мама Стасика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4731 2191 2027 1493

Буртова Наталія Миколаївна.