“Ми проста сім’я, проживаємо в сільській місцевості. Маємо двох синів. Старший Діма – п’ятнадцять років і молодший Богданчик – йому скоро виповниться чотири роки.

В нашій сім’ї сталася велика біда, вже майже три роки ми боремося за життя молодшого сина.

До чотирьох місячного віку нічого не віщувало біди, але одного разу, якось дуже різко син став дуже неспокійним, сильно плакав по ночах. Одного разу ввечері, купаючи дитину, я намацала ущільнення під ребром. На наступний день, ми звернулися до лікаря, який, оглянувши дитину, повідомив мені, що збільшена печінка, і призначила додаткові дослідження.

Потім було звернення в Національний Інститут Раку, де після біопсії поставили страшний діагноз – “Нейробластома 4 стадії з метастазами в печінку”. Далі почався довгий період лікування в м. Черкаси. За весь період лікування було проведено 24 хіміотерапії. Але довгоочікуваного слова РЕМІСІЯ так і не почули.

В даний момент маємо стан стабільності, за що дуже вдячні Богу. Але я, як і будь-яка мама, хочу, щоб хвороба мого синочка пішла і ніколи більше не поверталася. Щоб мій малюк зростав здоровою і щасливою дитиною. Але наше лікування, на жаль, не закінчено, бо в організмі залишилися пухлина і уражена печінка. В даний момент нам пропонують імунотерапію (в Україні не проводиться). Відгукнулася клініка в Німеччині, м. Грасфальд, яка готова взятися за лікування Богдана. Але лікування не безкоштовне, рахунок, який надіслала клініка, величезний – 355 000 євро. Ця сума не посильна для нашої сім’ї.

Я Вас прошу, просто благаю допомогти нам у зборі коштів і дати шанс на життя моєму синові”.

Реквізити

Картка ПриватБанку: 5167 9856 6050 6981 Олексієнко Любов Леонідівна (мама)