Дитині кілька місяців тому діагностували рак крові.

Батьки Криворотенко Аліни благають небайдужих людей долучитися до збору коштів на лікування дівчинки. Адже хвороба спіткала дитину дуже раптово, і вони геть не були готові до такої виснажливої і дорогої боротьби за життя донечки.

«На початку літніх канікул Аліна скаржились на слабкість. Ми думали, що просто перевтома, що попереду літо, донька відпочине, набереться сил і все буде добре, але ні – в неї з’явилась біль в ногах, втома ставала дедалі більшою і одного разу Аліна знепритомніла», – розповідає мама дівчинки.

Батьки одразу повели дитину до лікарів, які спрямували на додаткове обстеження, через погані аналізи у дівчинки. Дитині встановили діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. L1pre-B, гострий період.

«Провели першу хіміотерапію, попереду ще 4 до кінця першого протоколу. Найімовірніше знадобиться пересадка кісткового мозку. Ми звернулись в клініку за кордоном, вони готові нас прийняти  на лікування  та пересадку кісткового мозку і виставили нам рахунок 195 000 доларів», – розповідає мама Аліни.

Реквізити для допомоги:

ПРИВАТБАНК-5168757399215732  Криворотенко Олег Сергійович.