Лікарі в Іспанії чекають на 6-річного Вову Петухова, щоб розпочати лікування, яке може зупинити важкі епілептичні судоми у нього, а відтак і дати шанс нормально розвиватись.

«Народився Вова здоровою дитиною, розвивався, навчився говорити і радів життю. Але, коли йому було 2 рочки і 9 місяців, він захворів на вірусний енцефаліт невідомої етіології. Дитина довго була в реанімації, була підключена до апарату штучної вентиляції легень і кожного дня боролася за своє життя! Вова заново вчився ходити і говорити, так як хвороба вразила головний мозок. Після перенесеного захворювання розпочалися епілептичні приступи, і це жах!!! Бідного хлопчика трясе, він втрачає свідомість», – розповідає мама малюка. 

Вові був поставлений діагноз – наслідки перенесеного енцефаліту невизначеної етіології, структурна епілепсія, затримка мовленнєвого розвитку. Розвиток дитини зупинився, він перестав говорити і вже втратив всі навички. 

«Ми багато часу втратили в Україні! Вова з 2017 року приймає протиепілептичні препарати, алe вони, на жаль, гальмують розвиток дитини. Зараз ми пройшли обстеження в клініці Барселони. Після обстеження лікарі цієї клініки рекомендували кето-дієту, як альтeрнативу лікування eпілeпсії(ціна вводу якої в стаціонарі цієї клініки становить 6495 євро). Бeз стаціонару її Вові вводити нeбeзпeчно, бо в нього є супутнє захворювання нирок», – розповідає мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4390 2047 3926 Петухова Олена

4149 4993 4951 0097 ДОЛАРИ

5168 7451 0260 0548  ЄВРО

Петухов Євген