Родині не вистачає коштів на лікування. Лерочка потрапила до лікарні у дуже важкому стані, до якого довела її хвороба. Вперше дівчина захворіла у два рочки, у вересні 2017 року надійшла в гематологічні відділення, під час обстеження було встановлено діагноз тромбоцитопенічна пурпура, гостра імунна форма (у дитини виникають спонтанні кровотечі), хронічна герпесвірусна інфекція.

«Була призначена дорога гормональна і противірусна терапія, у дитини почалися проблеми з тиском (був підвищений), з'явилася зайва вага, було дуже важко ходити, хронічна втома і хандра, тромбоцитопенія зберігалася, з'явився крововилив на склері лівого ока, був зібраний консиліум, на якому прийнято рішення про проведення спленектомии (видалення селезінки) і після неї стан дитини стабілізували», – розповідають рідні дівчинки.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Та трошки більше ніж за рік трапився рецидив, безліч препаратів не дають ефекту. Тож дитину терміново доправили у столичний НДСЛ "ОХМАТДИТ" в місто Київ.

Лікарі роблять все можливе, щоб стабілізувати стан дитини. Потрібні ліки не завжди є в лікарні і батькам, які вже фінансово виснажені, мусять купувати їх самостійно. До того ж лікарі кажуть, що можливо знадобиться трансплантація кісткового мозку в межах лікарні. Це також може потягнути за собою чималі витрати. Тож батьки просять про фінансову підтримку.

Реквізити для допомоги:

Карта Приват Банку
4149499109573517
Демьяненко Наталія l