Кошти можуть врятувати життя дитини. Гострий лімфобластний лейкоз поставив під загрозу життя Тимурчика Рубана.

"За тиждень до цього діагнозу у Тимура з'явилася блювота, а на ніжках висип і синці. А через день висип і синці збільшилися і поширювалися по тілу. Я звернулася в поліклініку, звідти направили до лікарні Харкова. Після здавання аналізів у нас виявили гострий лімфобластний лейкоз", – розповідає мама хлопчика.

Лікарі констатували важкий стан дитини, у хлопчика вже були збільшені печінка і селезінка. За перші три місяці в стаціонарі його стан стабілізували. 

"03.05.2018 ми знову потрапили в лікарню, у нас трапився рецидив. До основного діагнозу нам додали ще нейролейкоз. На тлі нейролейкозу ми осліпли на правие око. Призначили десять блоків хіміотерапії. Ми пройшли вже два блоки, але після чергової пункції у Тимура з'явилися судоми і нас перевели в реанімацію, через добу все налагодилося. Третій, четвертий, п'ятий блок замінили другим протоколом. 26 червня нам знову зробили пункцію, було все добре, але ввечері стався напад непритомнення, вранці теж повторилося. Нам сказали, що мозок не витримує навантаження і це може перерости в епілепсію, призначили препарат. Зараз почувається добре, але лікування ще належить дуже тривале і недешеве", – каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанку: 4149 4978 2985 3201

РУБАН ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА