Алісі Бондаренко скоро має виповнитись лише два роки, але її подальше життя цілком залежить від лікування, яке потрібно розпочати негайно.

«Біда прийшла до нас у вересні 2019 року, все почалося у нас з блювоти в нічний час, ми пішли до педіатра, здали кров, був поставлений діагноз ентеровірусна інфекція. Лікувалися, але блювота не припинялася, були у гастроентеролога, але теж без результатної і тільки, коли 13.10.2019 ми пішли до нервапотолога, той направив нас на МРТ, де визначили пухлина головного мозку», – розповідає мама дівчинки.

Дитину негайно привезли до столичних лікарів, які підтвердили наявність пухлини і ще й кісти, тож дитині негайно призначили операцію з її видалення, а також встановили шунт, який має запобігти накопичення рідини у мозку дівчинки. Вже за кілька тижнів лікарі зважились на видалення самої пухлини.

«Через тиждень гістології підтвердили наші побоювання – пухлина злоякісна і високоагресивна, не можна виключити вторинне розповсюдження метастаз в спинний мозок», – розповідає мама Аліси.

Щоб не згаяти дорогоцінний час і отримати максимальну допомоги родина вирішила звернутись по подальше лікування до турецьких лікарів. Дитину вже готові прийняти, але сума виставлена за їхні послуги непосильна для родини Бондаренків.

«Просимо всіх небайдужих допомогти нам врятувати маленьку донечку, наш промінчик світла, чим швидше ми зможемо зібрати кошти, тим швидше ми зможемо вилетіти на хіміотерапію за кордон! Низький уклін всім небайдужим», – каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7422 1261 2919 Бондаренко Олексій Олегович