Дитина подолала епілептичні напади і потребує реабілітації.

Віка народилась шляхом фізичного стимулювання, в результаті чого не дихала, гіпоксично-ішемічний інсульт не пройшов повз і залишив за собою дуже важкі наслідки: епілептична енцефолопатія, синдром Веста, часткова атрофія дисків обох очей, спастичний тетрапарез, псевбульбарний синдром – діагноз дитини.

«Три роки ми не могли займатися, кожне заняття або стимулювання призводило до різноманітних нападів, та реанімації, але наразі від лікарів звучить таке очікуване “Напади куповані”, як надовго ніхто не може сказати, але починати реабілітацію можна, і є всі шанси поставити наше сонечко на ніжки», – каже мама дівчинки.

У свої 4 рочки Віка ще не ходить, не сидить, не розмовляє, погано ковтає, не жує, але вже перевертається, намагається утримувати голівку та тримати іграшки, посміхається, додає жінка.

«Зараз ми зосереджені на реабілітації та подальшому обстеженні донечки. Лікарі рекомендують Угорщину в нашому випадку, але поки не маємо можливості, тому спробуємо лікування в Україні. Крім цього, завдяки допомоги небайдужих замовляємо та купуємо дієвий препарат проти судом, вартість якого перевищує 65 євро на 1,5 міс.», – розповідає мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4731 2191 1060 7334

Монобанк 5375 4141 1276 5192 

Маслій Тетяна Степанівна