5-річний Марко потребує операції, яка позбавить його постійного болю. Батьки у відчаї, для них 3000 доларів – непідйомна сума.

Батьки Марка Хоніча мріяли про дитину довгих 10 років, тож появи малюка чекали з нетерпінням. Але вся вагітність перебігала під постійною загрозою. На 29 тижні вагітності малюк таки з’явився на світ передчасно, до того ж лікарі констатували гіпоксію мозку.

Зараз Марку 5 років, і у нього важка форма ДЦП. «Так п’ять років ми боремося за життя сина. Безкінечні  обстеження, консультації, реабілітації і заняття. Марк навчився жити з постійним болем. Через сильну спастику у три роки ортопеди побачили підвивихи обох тазостегнових суглобів, одягли шину Віленського, що виявилося, для нас неефективне, зараз вже вивихи», – розповідає мама малюка.

Щоб малюка не мучили сильні болі, вивихи потрібно усунути, на це потрібна операція. До того ж, це дасть можливість навчити хлопчика самостійно ходити.

«Операція дуже дорога, тому що у нас обидва суглоби, нам озвучили приблизну вартість у 3000 доларів, це шок для нашої сім’ї, ми не справляємося, дуже сподіваємося на Вашу допомогу, благаємо відгукнутися», – просить мама Марка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4390 0544 2474 Хоніч Анжела