Щомісяця родині доводиться збирати по 20 тисяч гривень.

Філат Ядловський народився передчасно і був у важкому стані, тож перші два тижні житті малюк провів у реанімації. І це потягнуло за собою наслідки, з якими малюку доводиться боротись вже кілька років.

«Філат відставав від однолітків, але лікарі вказували на те, що я не маю медичної освіти не можу ставити діагноз сама. З двох місяців ми займалися ЛФК і проходили масажі, парафіни, електрофорез. У два роки потрапили до приватного невролога, який підтвердив моє побоювання: «У вашого сина ДЦП, спастична диплегія. Даємо групу на 5 років», повідомив він. Вийшовши з клініки було вирішено з чоловіком, що зробимо все, щоб за 5 років комар носа не підточив», – розповідає мама хлопчика.

Батьки почали давати сину всю можливу реабілітацію, яка була їм посильна і досягнули успіху, Філат у 4 роки почав самостійно ходити. Та випробування для дитини на цьому не закінчились.

«У березні цього року у сина з’явилася блювота кров’ю, по швидкій потрапили в лікарню, нас перенаправили в «Охматдит» і повідомили, що у дитини портальна гіпертензія (синдром підвищеного тиску в системі ворітної вени), дониркова форма», – розповідає мама хлопчика.

Тож до постійних реабілітацій у малюка тепер ще додаткове лікування і харчування. « У грудні нам провели лігування стравохода, через два місяці потрібно приїхати на контроль. Також реабілітації щоденні і три рази на рік ми їздимо до спеціалізованого центру. В місяць йде близько 20 тисяч на аналізи, таблетки, заняття…», – розповідає мама Філата і благає небайдужих людей допомогти впоратись із фінансовим навантаженням.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку

5168 7450 1429 1469

Ядловська Валерія Олександрівна