Допомогу добрих чарівників потребує милий і допитливий хлопчик – СЛІВІН Ярослав (5 років, м. Приморськ, Запорізька область).

Після перенесеної ангіни, дитину довго лікували від уявного діагнозу – артроз. І тільки в Запорізькій обласній дитячій лікарні, для батьків єдиного і довгоочікуваного сина прозвучав, як грім вердикт лікарів – РАК (нейробластома), і через втрачений час вже 4 стадії.

Півтора року лікування в Запоріжжі, Києві, високодозована хімія, операція, радіотерапія, обстеження в Москві, і нарешті – довгоочікувана ремісія. Але не встиг Ярославчик відійти від лікарень, уколів, болючих стимуляторів, не встиг насолодитися життям нормальної дитини, награтися в улюблені ігри з однолітками, в січні, чергове КТ … і РЕЦИДИВ.

У Києві та Запоріжжі лікарі розводять руками, не можуть запропонувати ефективне лікування рецидиву. В Україні рецидив нейробластоми НЕ лікують. Але батьки не можуть опустити руки, звернулися в клініки по всьому світу. І відгукнулася клініка «Фортіс Меморіал Рисерч Інститут» (Гургаон, Індія), яка має позитивний досвід в лікуванні нейробластом (в тому числі рецидивів) з оптимальною сумою для запропонованого комплексу лікування.

Спеціалістри «Фортіс» розглянули документи і запропонували проведення декількох циклів хіміотерапії, з подальшим проведенням MIBG для очищення організму від метастаз, а, згодом, – алогенну трансплантацію кісткового мозку. Природно, все після детально проведеного обстеження на базі клініки і новітньому обладнанні. Рахунок до збору – 98 тис. доларів США. Він величезний, але у нас вибору немає, потрібно швидше лікувати, а не тимчасово утримувати поширення метастаз, вбиваючи все живе в дитині.

Вхопившись за цей шанс, просимо Всіх підтримати в зборі на лікування Ярославчика, який дуже хоче жити, і є сенсом існування на цій землі батьків, щастям рідних і близьких. Ми щиро віримо, що в світі багато небайдужих і чуйних людей, які допоможуть нам в цій благій справі – порятунку життя дитини!