Зволікати не можна, кажуть лікарі, в будь-який момент Улянка може перестати рухатися і навіть дихати.

В маленької Уляни Гірук – спінальна м’язова атрофія. У Польщі таким дітям безкоштовно дають ліки, які призупиняють розвиток хвороби. Приймати його треба пожиттєво. Альтернатива – інший препарат, після якого дитина одужує, але коштує він 2 млн доларів.

З України родина виїхала восени, коли дізналися про діагноз доньки. Заради Улянки її тато знайшов роботу у Польщі. Винайняли житло у Варшаві і дівчинка почала лікування. Однак на Різдво сталася трагедія – чоловік загинув у ДТП.

Родина у розпачі. Як бути далі – мама маленької Уляни не знає. Єдиним годувальником у родині був чоловік, вона ж навіть не може вийти на роботу, бо немає на кого лишити доньку.

Зволікати не можна, кажуть лікарі, в будь-який момент Улянка може перестати рухатися і навіть дихати.

Повернутися до України родина може лише якщо тут Улянку  чекатиме рятівний укол. Їхні друзі і родичі  навіть почали самотужки збирати гроші але сума у більш як два мільйони доларів – для них непідйомна. Тож поки щодня  спілкуються з Юлею та Уляною  через інтернет.

Найбільше за сестричкою сумує її двоюрідний братик Тимофій. Рідні вірять, що станеться диво і їхня Уляна  одужає та вже незабаром повернеться з мамою до України. 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:
5168 7451 1979 5349 (ПриватБанк, ГІРУК СТАНІСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ, ДЯДЬКО УЛЯНИ. Тел. 097 520 59 90)

https://kovel.media/zbyrayut-koshty-na-likuvanni-hvoroyi-divchynky-batko-yakoyi-zagynuv-dnyamy-u-dtp/