Хлопчика має вади, які професійні реабіліатологи можуть усунути. Про появу первістка родина Лапіних мріяла 15 років, лікарі надії майже не давали, тому появу Сашка вважали дивом. Але малюк народився передчасно і з гіпоксично-ішемічним ураженням ЦНС. Малюк не зміг сам дихати і потрапив в реанімацію, де знаходився майже 2 тижні на ШВЛ.

«Через 3 тижні стан дитини стабілізувався і мова вже майже йшла про виписку. Однак, з'ясувалося, що у Сашуля прогресує ретинопатія недоношених і є ризик відшарування сітківки. У віці майже 2 місяців Саша переніс операцію на очках, після якої при виході з наркозу у нього почалися судоми, він знову не зміг самостійно дихати і пробув ще цілий місяць в реанімації. І тільки через більш ніж 3 місяці, ми нарешті потрапили додому», – розповідає мама дитини.

Йшов час, дитина не розвивалась і ось зараз у віці рік і місяць Саша так і не тримає голівку, не сидить, не стежить за предметами, не цікавиться іграшками, не говорить.

«Щоб поставити Сашульку на ноги, відновити його здоров'я необхідно постійно займатися його лікуванням і реабілітацією, що і робила наша сім'я впродовж всього першого року його життя. Саша став більш емоційним, лепече, посміхається, сміється, краще розкриваються ручки, трохи знизився тонус м'язів, він став краще утримувати головку в положенні на животику, з'явилася невелика опора на ручки. Це дуже невеликі досягнення для його віку і треба працювати не покладаючи рук. Сил і енергії у нас вистачить, але все це дуже дорого коштує і нам не впоратися. Добрі люди, відгукніться на наше прохання і допоможіть, будь ласка, Сашеньку стати повноцінним здоровим дитиною! Нехай здійсниться ще одне диво», – просить мама Сашка.

Реквізити для допомоги:

5168757353628540 Лапіна Наталія