Дитині потрібні кошти на лікування.

Софій лише 9 років, а на її життя випали недитячі випробовування, з якими вона мужньо бореться, але є ще фінансові питання, які непосильні для родини дитини.

«Її діагноз – ембріональна рабдоомісаркома правої щоки 4 стадія, уражена також ліва легка, лікарі давали 24% відсотка виживання, у Софійки все легке було заповнене метастазами, але допомогою небайдужих людей за рік ми пройшли 9 блоків хіміотерапії і 2 високодозовані хімії і трапилося диво – легкі чисті. », – розповідає мама дівчинки.

Всі подальші місяці Соня отримувала терапію, яка не давала б хворобы повернуться, але ось минулого місяця курс закінчився, а контрольне обстеження показало, що саркома почала прогресувати.

Фінанси родини давно закінчились і лише підтримка небайдужих допомагає дитині лікуватись. Зараз мама благає не залишити їх на самоті і допомогти завершити шлях до цілковитого одужання.

«МРТ і КТ виявили, що в правій легені метастази, доктор сказав, що треба робити КТ в Київ і брати будуть біопсію з правої легені. Це дуже дорого коштує для нашої сім’ї. У Софії ще вдома чекає 4 сестрички і 2 брата, у нас немає грошей навіть на квитки, щоб їхати, а треба чим швидше, тим краще. Просимо допомогти нам», – каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

№ картки 5167803200730740 Галдецька Алла

Переказ можна здійснити через будь-яку платіжну систему.