У Артурчика через пологову травму життя зовсім відрізняється від звичайних буднів хлопчика його віку.

«Через діагноз ДЦП синочок дуже погано себе почуває, страшна спастика не дає без болю жити. Кожних три місяці дитині потрібна реабілітація, без якої він не зможе. Кожна реабілітація дає шанс на вільний рух, після кожної син стає розслаблений, зменшується тонус, покращується рух та трошки ніг, лікарі прогнозують, якщо за умови систематичного лікування, він зможе себе обслуговувати, що є дуже важливо», – розповідає мама дитини.

Жінка виховує сина сама, батько дитини помер кілька років тому. Нещодавно лікарі повідомили, що шанс на самостійну ходу може подарувати операція, яка коштує непосильну для родини хлопчика суму. 

«Синові потрібна операція на стегні, щоб мати шанс встати на ноги, від спастики та нерухомості верхня частина стегна зійшла з місця, тепер треба ставити пластини та вирівнювати, після цього 8 тижнів гіпсу та реабілітації, якщо цього не зробимо, буде все гірше як з ногою так і загальному стані дитини, болі будуть ще більші і зараз йому боляче навіть спати. Я сама не можу зібрати кошти. Дуже вас прошу допомогти моєму синові», – просить мама Артура.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4393 1791 6876 Курило Алла