Родина Москаленко з м.Дніпро просить допомоги в лікуванні сина Андрійка, який вже три роки має епілептичні напади.

“Андрійко з народження ріс та розвивався з затримкою, голову почав тримати в 6 місяців, сидіти в 8 місяців, повзати у 10 місяців. Ходити самостійно в1 рік і 4 місяці. З 6 місяців до 3 років неврологами Дніпра було призначено багато ноотропних препаратів, після приймання яких у 3  роки і 2 місяці в нашого синочка з’явився перший епілептичний  напад. Відтоді в нас почалася запекла боротьба з епілепсією”, – розповідає мама хлопчика.

Підібране дитині лікування допомагало незначно, а потім напади поверталися з подвійною силою і ще менше піддавались лікуванню. Зрештою напади посилились настільки, що малюк потрапив до реанімації, де напади могли приборкати лише сумішшю наркотичних препаратів. Коли ж малюка виписали напади стали настільки сильними, що він почав миттєво непритомніти. «Під час одного такого падіння, у  жовтні 2020 року, Андрійко вдарився головою об ванну, розрубав до кістки лоба та зламав руку. Після реанімаційного відділення і до тепер він взагалі не розмовляє, не може самостійно пересуватися, тримати голову, ходити та гратися», – розповідає мама хлопчика.

Родина не може миритись із таким станом дитини і вирішила шукати порятунку у закордонних фахівців. Клініка в Німеччині погодилась прийняти хлопчика, але навіть на обстеження і початок лікування у батьків Андрійка не вистачає коштів. «Ми вирішили використати можливо останній шанс на одужання, але обстеження та початкове лікування буде коштувати 3500 євро. Ця сума для нашої простої родини є дуже великою, у зв’язку з чим дуже просимо про допомогу, щоб зібрати необхідну суму та надати нашому синочку шанс на одужання», – каже мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4993 8066 8481

МОСКАЛЕНКО ІННА ГРИГОРІВНА