Іванко народився одним із двійні, і на його долю випали чималі випробування. Малюки народились передчасно, і це позначилось на їхньому здоров’ї. У них діагностували проблему з очима – ретинопатія недоношених у обох дітей.

«Нас прооперували в два місяці в місті Київ (Охматдит), кожному з дітей робили по дві операції на очах. Але, на жаль, Вані вони не допомогли, хвороба прогресувала і дитина залишилася сліпим на два ока», – розповідає мама хлопчика.

Родині порадили звернутись до закордонних лікарів, які мають досвід порятунку зору малюкам із таким діагнозом навіть у найскладніших стадіях. Родині дали надію, що частину зору таки повернуть, тож вони поїхали на перші дві операції.

«На жаль, нам потрібні ще операції, бо в одному оці з’явився рубець після операції, і він тягне (відшаровує) сітківку, і цей рубець нам потрібно прибрати, в другому оці у нас гігантський розрив сітківки, який спробували «заліпити», але однією операцією це не вдалося зробити. Тепер потрібно Іванку на обох очах операції. Вони будуть проводитися в різні дні в лютому», – розповідає мама дітей.

На обидві операції знадобиться понад 100 тисяч гривень. Для родини із Донеччини – це непосильна сума. Волонтери взялися допомогти, але грошей все ще бракує. «Я дуже сподіваюся на допомогу людей, ми дуже сподіваємося, що Ваня буде бачити. Прошу всіх небайдужих людей допомогти, хто скільки зможе. Прошу допоможіть повернути моїй дитині зір», – просить мама малюків.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4390 4504 6384

4731 1856 1990 9911

Копиця Анжела Ігорівна