4-річна Кіра вже неодноразово була на операційному столі через вроджену ваду, з якою з’явилась на світ –  грижа в куприковому відділі хребта.

«З першого дня життя Кіри почалися уколи, антибіотики, обстеження. Впродовж тижня ми були в пологовому, потім нас перевели в дитячу обласну м. Кропивницького, де спершу ставили крапельниці, а через тиждень нейрохірург прооперував мою дитину. Ще тиждень дівчинка була змушена провести в реанімації. Далі – 2 тижні ми провели в палаті. Протягом цього часу лікарі зробили повне обстеження дитини, внаслідок якого діагностували гідроцефалію», – розповідає мама Кіри.

Така вада мала ще й супутні захворювання тазових органів –  нетримання сечі, нижче колін відсутні відчуття на подразники, дисплазія. Тож дитину довелося оперувати ще й через це.

«Завдяки цій операції дівчинка почала трохи самостійно стояти, робити кілька кроків, з підтримкою рухатися. Але без операції на тазових органах дівчинка ніколи не зможе контролювати випорожнення, а ще гірше – ризикує втратити нирки», – додає жінка.

Зараз родина за допомогою небайдужих людей зібрала коштів і на цю операцію, але вже на подальші реабілітації грошей бракує. Тому родина просить не залишити їх на самоті із їхньою бідою.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 

Номер рахунку: 29244825509100

МФО: 305299

ЄДРПОУ: 14360570;

Картка:  5168 7574 2567 1189

Тімановська Наталія Олексіївна