Італійська клініка готова пересадити дитині печінку. Кіра вже у перший місяць свого життя була змушена боротися за своє життя. У дитини виникла кровотеча і 4 години лікарі робили все можливе, щоб врятувати крихітку.

«Час згортання крові був 25 годин (ДВС синдром), потім інтубація, два тижня на штучному диханні, внаслідок чого з'явились фіброзні ділянки легень. 18.09.2017 Кіру доставили на реанімобілі в хірургію новонароджених «Охмадіту».Там нам підтвердили діагноз – біліарна атрезія, ускладнення: холестатичний гепатит, енцефалопатія, часткова непрохідність кишківника, анемія…», – розповідає мама дівчинки.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

За місяць дитині зробили операцію по Касаї – корекцію внутрішньопечінкових протоків. Це мало врятувати дитину від трансплантації печінки, чи хоча б відтермінувати її, проте операція виявилась марною.

«Коли ми повернулись додому, донечка декілька разів потрапляла в реанімацію. Практично весь час тримається температура. Розвинувся цирроз печінки. Лікарі роблять все можливе, щоб підтримати організм, але наполягають, що нам вже потрібно готуватися до трансплантації печінки, поки дитина не у критичному стані. Я єдиний можливий донор, батько не підходить… Оперувати в Україні таких маленьких дітей – ризик. Ми звернулись в італійську клініку. Професор підтвердив, що готовий прийняти нас. Ми отримали рахунок на обстеження та трансплантацію -115 000 евро. Для нас це надзвичайно великі гроші, прошу допомогти зібрати кошти», – просить мама Кіри.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4731 2191 1343 2425
Ткач Ирина Владиславовна