Ці маленькі карапузи – братики-двійнята Паша і Данило, які народилися у травні цього року в Харківському перинатальному центрі. Малюки з’явились на світ передчасно, на 31 тижні, і тому навіть не змогли самостійно зробити свої перші подихи, пише ТСН.

«Народилися мої синочки вагою 1300 кг, 18 днів провели в реанімації на ШВЛ. Обом поставили діагноз вада серця, але Паші терміново знадобилась операція, вада серця дуже впливала на легкі, малюк не справлявся і не дихав, до того ж, було двохстороннє запалення, дуже багато слизу в легенях, потім був стаціонар. Майже 2 місяців малюки боролися за своє життя», –  пригадує мама хлопчиків.

Лікарям і мамі вдалося виходити дітей з допомогою сильних ліків, антибіотиків і звичайно, це вплинуло на здоров’я дітей.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Попри операцію по закриттю Баталова протока, дірочки в сердечках ще є і ведеться постійне спостереження, кожному з них необхідна реабілітація, яка стоїть значних коштів. Дуже прошу допомогти і не залишатися байдужими, малюки справжні борці, вони борються за своє життя кожен день. У сім'ї немає великих доходів, та й всі запаси вже вичерпані на реанімацію, харчування. Паша потребує ще однієї операції, у нас гепасподія 3-4 стадії – це означає що часу мало. Допоможіть моїм дітям», – просить мама малюків.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4731185610543636 Дядик Анна Александровна