Родині не вистачає грошей на операцію.

6-річна Марійка Устименко з Харківської області страждає від рідкісного захворювання – екстрофії сечового міхура і потребує фінансової допомоги.

Дівчинка вже пережила п’ять операцій, однак результати залишаються невтішними. Допомогти дитині можуть у сербській клініці, проте на операцію треба зібрати 10 тисяч євро, яких в родині немає.

Зовні 6-річна дівчинка нічим не відрізняється від однолітків і любить робити лялькам зачіски. Вже навіть обрала для себе майбутню професію.

“Ветеринар. Лікувати котиків, песиків, кроликів”, – розповідає вона.

Однак на заваді стоїть серйозна хвороба – дівчинка має патологію, за якої її міхур не має передньої черевної стінки. Одразу після народження їй зробили операцію, а потім ще чотири.

“У неї постійний пієлонефрит. Постійно вона на таблетках. Ми кожні півроку лежимо в лікарні”, – каже Інна Устименко, мама дівчинки.

Марійка досі змушена ходити в підгузках, бо має нетримання сечі. Зробити її життя повноцінним можуть сербські хірурги. Операція в Сербії коштує 10 тисяч євро. Таких грошей у родини немає. Мати опікується двома дітьми, а батько – вантажник.

“Десять тисяч євро для нашої сім’ї – дуже велика сума. У нас немає можливості витягнути цю операцію на своїх плечах”, – пояснює батько Ігор Устименко.

Вся надія родини – на небайдужих людей. Операція запланована на березень. До цього часу родина сподівається зібрати потрібну суму.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ

КАРТКА ПРИВАТБАНКУ:

5168 7427 2540 2998

ІННА УСТИМЕНКО, МАМА