Рецидив приголомшив батьків, але дитина знаходить сили боротися та надихати дорослих на віру в краще.

Від мієлобластної лейкемії страждає маленька Марічка, котра через хворобу навіть не може підвестися з ліжка. Дитина дуже потребує допомоги в боротьбі з недугою, повідомляє кореспондент ТСН.

"У перший місяць нам здавалося, що це все неправда. Ми так ходили, що може, то помилка або взагалі, що це сон", – пригадує батько Віктор Іванчук. "Шок. Тому що ми очікували, що все буде гаразд, що наша дитиночка вилікується. Дуже було важко", – зізнається мама Надія Іванчук. Попри все, у Марії достатньо сил, аби заспокоювати батьків – до останнього вона сподівається подолати хворобу. Незважаючи на поганий стан, шкільну програму намагається самотужки наздогнати удома – цілком самостійно навчилась читати. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Дитина захворіла три роки тому, хіміотерапія допомогла здолати недугу, але та повернулася. У Марії є шанс одужати, але для цього треба провести трансплантацію кісткового мозку. Аналізи показали, що жоден із батьків бути донором не може, тож його треба шукати серед сторонніх, а таку пересадку проводять лише за кордоном. "Треба шукати донора у світовому банку донорів, щоб підійшов їй на 100%. Не зволікати, бо хвороба почне знову активно проявлятися", – каже дитячий лікар-гематолог Ольга Трояновська.

Маленьку пацієнтку готова прийняти італійська клініка. Трансплантація коштуватиме майже 160 тисяч євро. Самотужки родині вдалось зібрати лиш 30 тисяч, решту взятии просто нема де. Мати Марії у декреті з молодшою, 5-місячною донькою, батько працює інженером на заводі. "Дуже великі кошти, ми надіємося на допомогу небайдужих людей, знаємо, що зараз багато є діток з різними потребами, але кожна мама хоче, щоб її дитинка жила", – плаче Надія Іванчук. "Я хочу бути здоровою", – додає сама Марічка.

Зволікати неможна: операцію треба проводити терміново. І хоч усієї суми в родини ще нема, вони відлітають у Італію та сподіваються, що врятувати донечку допоможуть небайдужі. Підтримати родину можна дією – посильною пожертвою на картку Приватбанку 5178 7573 7993 3361. Отримувачем буде тато дівчинки Іванчук Віктор Миколайович.