У родині Насті Жмудь катастрофічно не вистачає коштів на її лікування і родина просить небайдужих людей, допомогти їм врятувати дівчинку.

Історія хвороби Насті почалася наприкінці 2018 року, коли дитина почала скаржитись на болі в животі. Ретельні дослідження приголомшили, адже на нирці дитини утворилась пухлина – діагноз: нефробластома правої нирки.

«Насті зробили операцію 7 лютого 2019 року і призначили 12 блоків хіміотерапії. Під час проходження тяжкої хіміотерапії, у дитини почалась складна форма ангіни, вона опинилась в реанімації, де виявили кишкову непрохідність, яку довелось оперувати», – пригадує мама Насті.

Після закінчення хіміотерапії результат КТ показав, що хворобу не здолали, а навпаки – вона дала рецидив. Тож почалося нове лікування, і ще одна, вже третя, операція за рік.

Зараз дівчинка проходить наступні етапи лікування, в Києві дитині мають пересадити її ж стовбурові клітини. Все це тягне непосильні для родини витрати, тож вона покладає великі надії на небайдужих людей, щоб врятувати дитину.

«Я мати, прошу у вас допомоги для своєї донечки, бо життя моє донечки – це для мене усе. У сім’ї працює уже другий рік батько – мама перебуває на 9 місяці вагітності, тому з дитиною у лікарні бабуся, вона не відходить від неї . Допоможіть врятувати життя моє донечки”, – просить жінка.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168 7573 4232 6123

ЖМУДЬ ГАЛИНА ІВАНІВНА