Батькам не вистачає коштів на лікування.

Марія Горенко перший рік свого життя була абсолютно здорова, росла і розвивалася відповідно до віку, але 19 січня 2017 року, коли маленькій був всього 1 рік і 2 місяці, почалася застуда, від якої Маша ніяк не могла одужати, були здані аналізи, після чого лікарі поставили дитині страшний діагноз: "гострий лімфобластний лейкоз" – рак крові пише ТСН.

Тоді Машенька зі своєю мамою перебували в гематологічному відділенні, де проходили  курс хіміотерапії. У Маші були проблеми шлунково-кишкового тракту, проблеми з печінкою, які всіма силами намагаються припинити. До того ж хвороба не відступала.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд
 

"Нам зробили кілька блоків, але пухлинні клітини вбити не вдається. І тому нам призначено проведення трансплантації кісткового мозку. На щастя, донором в нашому випадку могла бути я (мама Маші) і тому цю операцію погодилися робити в м.Києві. На все лікування було витрачено понад 500 000 грн. І здавалося б ми приїхали додому. Все позаду. Але, на превеликий жаль, у Маші піднялася температура, з'явилася блювота. І ось знову ми в лікарні", – розповідає мама дівчинки. 

Тепер потрібні кошти на нове лікування, тож мама Марійки благає про допомогу. 

Реквізити для допомоги:

ПРИВАТБАНК

МФО: 305299

ЄДРПОУ: 14360570

Одержувач: Горенко Катерина Володимирівна

Номер карти: 5168 7573 3264 4964