Дитину готові прийняти китайські фахівці. Маленька Басюк Вероніка потребує реабілітації через важке народження, яке потягло за собою складний діагноз: ДЦП, подвійна спастична геміплегія з вираженним порушенням функцій кінцівок, нездатність до самостійного пересування та самообслуговування, затримка психо-моторного розвитку, вторинна мікроцефалія, псевдобульбарний синдром, судомний синдром.

«Зараз нам 1 рік і 3 місяці, Вероніка погано тримає голову, не перевертається, не сидить, але вона усміхається та розуміє оточення. Возили донечку по лікарнях та реабілітаційних центрах, пройшли декілька курсів лікування, але, на жаль, результату дуже мало. Але ми на цьому не зупиняємося, боремося за те, щоб наша дівчинка була здоровою та стала на ніжки», – каже мама Вероніки.

Родина почала шукати дієву допомогу для діток зі складним діагнозом, як у їхньої донечки, і знайшла клініку в Китаї. Вони мають досвід ставити на ноги дітей, яких в інших країнах вважають безнадійними. Та вартість лікування там перевищує 12 тисяч доларів. Родина у відчаї просить допомогти їм зібрати таку суму.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку

№ картки 5168 7555 1469 3973

Басюк Ірина Володимирівна