Сашенці потрібна реабілітація для розвитку розумового, психологічного і фізичного стану, на яку у родини зовсім немає коштів, пише ТСН.

У дівчинки складний діагноз, а відтак затримка темпів психічного, статокінетичного і мовного розвитку. До того ж , лікарі підозрюють у дитини генетичне захворювання, для його визначення за місяць має зібратись консиліум лікарів.

«Почалося все з самого народження, вона народилася недоношена, на 33 тижні, з вагою 1.620, місяць ми пролежали в пренатальні центрі. В 2 місяці у нас виявили кісту печінки, потім прооперували. В 7 місяців виявили дисплазію кульшових суглобів, також виявили, що у нас немає тазостегнових головок. Протягом року ми чекали, коли вони виростуть. Також в 6-7 місяців ми стали на облік до дитячої неврологічної лікарні, а через рік на облік в генетичний центр», – розповідає мама Саші.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

У дівчинки також проблема з очима, у серці відкрито віконце, вона не розмовляє.

«Подальший розвиток і здоров'я моєї дитини повністю залежить від коштів, але самостійно вирішити грошове питання вже не виходить, за ці роки були витрачені всі запаси», – розповідає мама Саші і благає небайдужих про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанку 5168 7573 1346 8029

Пронякіна Тетяна Анатоліївна