Дівчинку готові прийняти німецькі лікарі на експериментальне лікування.

Аріна Мовчанюк з Житомирщини потребує допомоги на лікування. У неї рідкісне смертельне захворювання – хвороба Баттена. Ліків від цієї хвороби у світі поки не існує. Є лише експериментальне медикаментозне лікування, яке успішно випробовують у Німеччині та США. Для Аріни та її батьків це єдина надія. Але для дітей з України вона платне пише ТСН.

Аріна жвава і непосидюча дівчинка. Зовні нічим не відрізняється від дітей свого віку. Важко повірити, що Аріна – приречена. У дівчинки діагностували хворобу Баттена – це рідкісне спадкове захворювання, яке вражає центральну нервову систему . Перші його прояви з'являються приблизно в 2 -3 рочки. Живуть такі дітки не більше десяти років і помирають у тяжких муках.

"Починаються епілептичні напади і вони частішають і дитина починає втрачати всі набуті навички – тобто перестає впізнавати маму, тата вона перестає гратися іграшками, це надзвичайно складне захворювання", – розповідають лікарі.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд
 

Кілька років тому від хвороби Баттена помер старший син Мовчанюків. Донечка може повторити його долю. Адже ліків від цієї недуги не існує. Батько, за фахом лікар-фтизіатр, знайшов інформацію про експериментальні групи, де випробовують медпрепарат, який може стати рятівним. Потрапити у таку групу – єдиний шанс для дівчинки.

Участь у експериментальній групі для пацієнтів з країн, що не входять до Євросоюзу, платна, з'ясували батьки. Лікування на рік коштує більше – 50 тисяч євро.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4731 2196 0018 0404 (гривні)

Олег Мовчанюк