Дитині потрібна посилена реабілітація, щоб здолати низку діагнозів.

Алісі два дні тому виповнилось два рочки, але вона все ще не вміє самостійно сідати, повзати, їсти, пити, ходити і говорити. У неї порушена велика і дрібна моторика, а також метаболічні порушення.

Ще під час вагітності мамі крихітки повідомили, що дитина має певні вади в голівці, після народження діагноз підтвердився, тож дитину довелося рятувати в реанімації, а потім везти до столиці на посилене лікування. «У Охматдиті ми провели півтора місяця, півтора місяця крапельниць, нескінченної блювоти при спробах хоч крапельку напоїти своїм молоком. Антибіотики, ліки, падіння кисню, судоми; бажання втекти, прокинутися від кошмарного сну, бажання просто виспатися. Тримати донечку на руках знаючи, що вона в порядку, відчувати її радість і блаженство бути тут, а не цілодобово тільки дивитися на маленьке сколоте катетерами тільце, підключений до різних апаратів», – пригадує мама Аліси.

Дитина змогла побороти критичний стан і залишити лікарняні стіни, та все ж діагноз крихітки доповнився генетичним відхиленням і ДЦП. Тож з нею почали активно займатись як батьки так і фахівці.  «Результат є – Аліса тримає голову, майстерно перевертається, сидить посаджена, повзає по-пластунськи, лепече на своєму, любить перебувати в компанії, тягнеться до діток, цікавиться іграшками і предметами побуту», – розповідає мама дитини.

Батьки дівчинки розуміють, що для подальшого розвитку потрібні посилені курси реабілітації, які можуть дали лише фахівці у спеціалізованих центрах, де лікування дороге. А зараз ще й батько дівчинки потрапив під скорочення, але зупиняти заняття дитини не можна. Тож родина просить допомогти їм зібрати кошти на наступну реабілітацію. «Нам потрібно наздоганяти однолітків! Поки Аліска ще маленька – все можливо і ми в це свято віримо, хоч виснажені морально, фізично і матеріально.  Прошу вас не залишатися байдужими до нашої історії, знаю, таких історій дуже багато, але за ці два роки ми вичавили з себе все можливе і не можливе. Нам не можна зупинятися», – каже мама Аліси.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4991 1433 5704 Кравець Галина Вікторівна