Лікування фінансово виснажило родину, тож зараз вони змушені звернутись до незнайомих людей.

Родина Артема Бухаринова просить допомогти їй у збиранні коштів для лікування дитини.

Трирічний малюк захворів цією весною, і лікарі припустили у дитини бронхіт, всі симптоми вказували саме на це. Але стан дитини почав дуже стрімко погіршуватись, що довелося провести більш розгорнуте дослідження.  

«Після аналізу крові нас негайно направили до гематологічного відділення Харківської міської клінічної лікарні, а там після результату стернальної пункції був поставлений діагноз гострий лімфобластний лейкоз, генна поломка, група високого ризику», – розповідає мама малюка.

Дитину потрібно було рятувати невідкладно, тож її терміново госпіталізували і почали лікування, яке триває і досі.

«Протокол хіміотерапії дається моєму синові дуже важко. За цей час ми зіткнулися з побічними явищами – мієлосупресивний  синдром, токсичний гепатит, фебрильна нейтропенія, гострий бронхеоліт. Після проведення першого блоку високодозової хімії у сина розвинулася двостороння пневмонія і септичні вогнища в нирках. Витрати на подолання побічних явищ, додаткові обстеження та аналізи лягають на наші плечі. З причини високої групи ризику, Артем змушений щодня приймати таблетки, вартістю 6000 грн на місяць», – розповідає мама хлопчика.

Лікування фінансово виснажило родину, тож зараз вони змушені звернутись до незнайомих людей. «У нашій родині є ще старший син, а дохід приносить тільки чоловік. На жаль, наші заощадження вичерпані, тому я змушена звернутися до вас з проханням про допомогу у зборі коштів для продовження лікування і відновлення моєї дитини. Без підтримки маленький організм не впорається. Допоможіть дитині знайти щасливе дитинство без сліз», – просить мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149499385416696

Бухаринова Наталія