Понад 20 тисяч євро ще потрібно сплатити за допомогу закордонних лікарів.

Уже понад рік сім’я Романенко живе в страху за життя своїй донечки Віки. У дівчинки виявили рідкісну хворобу Ослера Ранд Вебера (судинне захворювання), яка уразила легені дівчинки.

Українські лікарі рядять провести трансплантацію легень, якщо стан дівчинки і далі погіршуватиметься. Але батьки вирішили не чекати погіршення і звернулись по допомогу до закордонних фахівців.

«Барселона нам пропонувала видалити частину легкого, бо іншого виходу вони не бачать. Коли я почала розсилати документи ще в інші клініки, нам відповіли, що таку операцію категорично в нашому випадку проводити не можна, бо вона тільки погіршить стан дитини, бо у нас ураження легень мольформаціямі вже на 15% і вражені обидва легені. Нас погодилася взяти клініка в Ізраїлі, а решта відмовили – дуже рідкісна патологія», – каже мама дівчинки.

Через те, що випадок рідкісний, клініка виставила рахунок у 50 тисяч доларів, і родина вже зібрала половину суму, а от решту взяти немає де. Дівчинку вже доправили до Ізраїлю, тож гаяти часу зі збором решти суми не можна.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк – 4149 4991 4354 1744 Романенко Анна

https://www.facebook.com/groups/436885480338578/