Захворювання Івана стало для родини неочікуваним шоком, в рідному Маріуполі дітей із діагнозом Мієлодиспластичний синдром не було вже багато років, тож там довго не могли встановити правильний діагноз. Хлопчика терміново перевезли до столиці, тут і почали лікування, щоб не дати хворобі прогресувати до раку крові.

Зараз Ваня вже пройшов 2 курси хіміотерапії, додатково має лікування антибіотиками, бо ж імунітет вкрай ослаблений. Та лікарі констатують, що такого лікування буде замало, потрібна трансплантація кісткового мозку.

Мама хлопчика підходить йому як донор лише на 50% і цього може виявитись замало, тож батьки вирішили везти Івана на трансплантацію за кордон, де можуть підібрати більш підходящого донора, сумісність з яким буде більшою і це зменшить ризики виникнення ускладнення.

Погодилась прийняти хлопчика клініка в Білорусі, та за свої послуги виставили рахунок у 130 тисяч доларів. Для звичайної української родини така сума є захмарною, єдина надія зібрати кошти, та ще й в найкоротші терміни – це допомога небайдужих.

«Часу залишилось небагато – приблизно 1 місяць за прогнозами лікарів. Сума є нереально високою для нашої родини. Ми вже зібрали за допомогою друзів та небайдужих людей певну частину. Будь ласка, допоможіть врятувати нашого сина», – просять рідні хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4991 0367 5029 Митькевич О.М.

https://www.facebook.com/efrem.ibragim