ДОПОМОЖІТЬ ЛАДІ ЗДОЛАТИ ХВОРОБУ

Дитина у 3 рочки за правильного лікування може цілком здолати недугу.

Ладушка народилася в термін, але через обвиття пуповини перенесла асфіксію середнього ступеня тяжкості, після народження не дихала та під час реанімації отримала ще додаткові ускладнення.

"З моменту народження ми всі сили кинули на відновлення Ладушки. Масажі, ЛФК, медикаментозне лікування, відвідували різні реабілітаційні центри. Не дивлячись на всі прикладені сили в рік Ладушці поставили діагноз ДЦП, спастичний тетрапарез, затримка статомоторного і психомовного розвитку", – розповідає мама дитини.

Та старання не були марними – зараз Лада добре тримає голову і зміцніла спинка, деякий час може самостійно сидіти з рівними ніжками, з'явилася опора в ногах і дівчинка вже вчиться стояти, навчилася пити з чашки.

"Її промениста посмішка щодня додає мені сил в нашій боротьбі за повноцінне і щасливе майбутнє нашої донечки! Але нам працювати ще дуже багато і довго, а наш бюджет вичерпався! А так необхідні лікування та реабілітація дуже дорогі і потрібні доньці постійно! Ми звертаємося до Вас за допомогою, не будьте байдужими до нашого горя", – просить мама дитини.

Реквізити для допомоги :

ПриватБанк

номер картки 5168 7572 3381 1225 

Пайдем Олена Анатоліївна