РОДИНА РЕНЧКІВСЬКОЇ МІЛАНИ ПРОСИТЬ ВРЯТУВАТИ ДОНЕЧКУ

Дитині потрібна допомога закордонних лікарів

Сім'я Ренчківської Мілани звертається до небайдужих за допомогою у порятунку маленької дівчинки.

"Після десяти довгих років очікувань у сім'ї Ренчківських з'явилась омріяна донечка Міланочка. Трьохрічна Мілана – активна життєрадісна дівчинка, яка зростала на радість мамі та татові і тішила усю родину. Але нещодавно у їх сім'ю підкралася біда, дитині було поставлено страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз", – розповідають волонтери, які допомагають у зборі коштів на лікування.

Мама дівчинки – Ольга, та тато – Сергій (військовослужбовець, учасник бойових дій, який присвятив 18 років службі в українській армії ), шукають рятунку для своєї дитини, яка на даний час знаходиться у Хмельницькій обласній дитячій лікарні, де вона проходить перший протокол хіміотерапії.

"Батьки дали запити до багатьох закордонних клінік, про можливість продовжити лікування саме там, на разі маємо рахунок з клініки Туреччина– 75 000 $.

"Ми надіємось, що на біду дівчинки відгукнуться небайдужі люди, які допоможуть в цій нелегкій ситуації. Міланочка ще маленька, їй багато в житті треба досягти. Тож просимо усіх підтримати родину дівчинки і подарувати дитині здорове майбутнє", – благають волонтери.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанка- 4149 4996 4972 4117 Ренчківський С. Ф.