Соля зможе отримати більш повноцінне життя, якщо зараз пройде потрібні реабілітації. Родина дівчинки збирає кошти на лікування.

Через тяжкі пологи у мама Соломійки у неї розвинулись ДЦП і епілепсія.

Тож з ними родина дитини почала важку боротьбу і зараз вже розуміють, що самостійно не справляються через фінансове навантаження.

«На жаль, діагноз Соломійки такий, що їй потрібно займатися постійно і безперервно, щоб вона була більш самостійною. Малеча вже тримає голову, перевертається на живіт, підповзає до предметів, сидить з підтримкою.  Соля дуже життєрадісна дитина, вона – непосида за характером, хоч і не може повноцінно рухатися, поки що, але інтелект збережений», – розповідає мама дівчинки.

Поки Соля маленька, її організм дуже пластичний і може сприймати реабілітацію, відновлюватись. Тож зараз саме час дати таке потрібне і кваліфіковане навантаження, але всі стремління зупиняються через гроші. «Ми дуже мріємо про реабілітацію в Польщі, бо вже пройшли один курс з гарними результатами, і я не можу здатися і не допомогти своїй дитині. Тому дуже прошу Вашої допомоги», – каже мама Солі.

Реквізити для допомоги:

Приват Банк 5168757349443434 Бліндер С.

https://instagram.com/little_soli?igshid=5sh961pkxxnu