Дівчинка ще не вміє говорити, але їй доводиться вже пережити важке випробування.

Каті Наумчук з Житомира 2 роки. У неї складна і небезпечна форма раку крові – гострий гібридний лейкоз. Каті обов'язково потрібна пересадка стовбурових клітин від нерідного донора, але в Україні це неможливо. Катю лікуватимуть у Вероні, це коштує 115 тис. євро, пише ТСН.

«Катя прокидається і плаче. У неї часто змінюється настрій від прийому гормональних ліків, їй дуже погано від хіміотерапії. Вона ще не вміє говорити і висловити все те, що відчуває. Залишається плакати. У квітні у Каті з'явився висип, температура і слабкість. Педіатр подумав, що це алергія, а інфекціоніст сказав здати аналіз крові», – розповідають рідні крихітки.

У Каті дуже рідкісний і складний тип лейкозу – біфенотиповий. Він поєднує в собі деякі характеристики і лімфобластного (ГЛЛ), і мієлоїдного лейкозу (ГМЛ), тому його важко лікувати.

Популярне: Українці розбилися в авіакатастрофі: перші подробиці

«Але головне, що в разі ремісії пацієнту рекомендується трансплантація, так як гібридні лейкози мають високий ризик рецидивів. Катя вже в комплексній ремісії і це, за словами її лікуючого лікаря, дуже добре. Тепер маля отримує високодозну хіміотерапію. 3 найтяжчих блоку. Потім, вже в Італії, її чекає мегадозової терапія і трансплантація стовбурових клітин. Тож терміново потрібні кошти» , – кажуть рідні Катюші

Реквізити для допомоги:

Карта приват банку 5168742708598796 Наумчук Валентин.