У серпні 2018 року мамі Міланки стимулювали пологи і ситуація вийшла з-під контролю медиків, дівчинка народилась бездиханною. Лікарі врятували дівчинку, але в результаті у дитини проявився ДЦП, симптоматична епілепсія.

«Мозок був пошкоджений настільки, що він практично відсутній! Я своїми силами намагалася і витягала її з того світу! Ми проходили багато курсів реабілітації в приватних центрах. Проходили обстеження у генетиків. Займалися з різними реабілітологами. Завдяки цьому, Мілана в дуже хорошій фізичній підготовці! Усі рефлекси збережені і вона дуже старанна дівчинка», – розповідає мама дитини.

Після заключень медиків, до яких звертались батьки крихітки в Україні, вони вирішили шукати ще більш дієвішої допомоги за кордоном. Зрештою іспанські клініка погодилась прийняти дівчинку.

“Ми перебуваємо в Іспанії, Барселона. І дуже позитивні результати і поліпшення в нашому випадку. Клініка дала шанс на максимальне відновлення і повного лікування дуже складною ступеня епілепсії. Є шанс її вилікувати. Але суми, на жаль, дуже великі”, – каже мама дівчинки і просить про підтримку.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк4149 6293 8872 3157

Монобанк 5375 4141 2310 1163

Жива Ірина