Білий Єгор народився передчасно на 27 тижні вагітності у лютому цього року і це потягло за собою важкі наслідки. Зараз у дитини діагноз перинатальне гіпоксично – ішемічне ураження ЦНС, ПВК ВШК, ПВЛ, сполучена гідроцефалія, судомний синдром БЛД, середньо важкий перебіг. ВУІ: 2-х стор. пневмонія. Ретинопатія недоношених 3 ст. СПО. Анемія змішаного генезу 1 ст, пише ТСН.

Малюк від народження постійно перебував у лікарні допоки родичі платили за лікування, коли ж гроші скінчилися, надати потрібну допомогу не можуть, адже всі препарати потрібно купувати самостійно. До того ж потрібна реабілітація коштує дуже дорого.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Лікарі стверджують, що якщо не лікувати дитину він може стати інвалідом. Допоможіть мені, будь-ласка. А у Єгора через крововиливи почалися судоми, які сприяють погіршенню зору. Ми зробили операцію на очках, пройшли курси реабілітацій в приватних закладах, так як в інших з епісиндромом нас не брали. Зараз ми потребуємо реабілітації та лікуванні", – розповідає мама малюка і просить допомогу небайдужих.

Реквізити для допомоги:

карта Приват Банку 4149 4978 6618 4940

Біла Любов